WKK zaprezentuje osprzęt termokurczliwy oraz opaski kablowe na Targach Hannover Messe 2015

Hannover Messe 2015

Od wielu lat WKK nieprzerwanie uczestniczy w Targach Hannover Messe najważniejszym międzynarodowym przeglądzie branży przemysłowej. Na przestrzeni tego czasu, zarówno WKK jak i Targi Hannover Messe doświadczyły potężnego rozwoju, nacechowanego licznymi podobieństwami. Targi to impreza wielowątkowa, na której spotykają się i wymieniają doświadczeniami specjaliści z wielu dziedzin, m.in. automatyki, telekomunikacji i informatyki oraz inżynierii energetycznej. WKK stało się ekspertem w zakresie termokurczliwego osprzętu elektroinstalacyjnego oraz elementów łączących i mocujących, stosowanych wielozadaniowo w sektorze energetycznym.

Najbliższa edycja Targów Hannover Messe rozpocznie się 13 kwietnia i potrwa przez kolejne 4 dni. Stoisko WKK znajdować się będzie w hali 13, stoisko B75. Zaprezentujemy różnorodne zastosowania
produktów termokurczliwych oraz ich warianty: rurki cienko – i grubościenne, kształtki oraz zestawy minibox do przechowywania i ekspozycji termokurczy. Ponadto przedstawimy ofertę na opaski kablowe z Poliamidu 6.6 (PA 66), Polipropylenu, Tefzelu, odporne na działanie wysokich temperatur, stalowe, z możliwością otwarcia, o różnych długościach, szerokościach, kolorach i parametrach wytrzymałościowych.

Oczekujemy z niecierpliwością na rozpoczęcie Targów, bo wierzymy, że nasze produkty spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem. Jeśli planują państwo odwiedzić nasze stoisko w Hannover Messe, prosimy skontaktować się z panem Michałem Jabłońskim (tel. +48 42 640 74 91, e-mail michal.jablonski@wkk.com.pl), w celu otrzymania darmowych biletów wstępu. Czekamy na państwa w naszym boksie!

Opublikowane na: w kategorii: Targi z oznaczeniem: , , , ,