WKK Automotive zaprezentuje ‘inteligentne’ klipsy mocujące na targach Productronica 2015

Productronica 2015

Są Państwo zainteresowani nowymi technologiami i trendami w przemyśle elektronicznym? Zapraszamy do odwiedzenia targów branżowych Productronica! Wystawa odbędzie się w dniach 10 – 13 listopada 2015 roku w Niemczech w Messe Monachium. Jak zwykle WKK Automotive zaprezentuje się jako wystawca na Productronica. Nasza obecność na targach spowodowana jest coraz powszechniejszym wykorzystaniem elektroniki w branży motoryzacyjnej. Wszystkie przewody i rury powinny być prowadzone, spinane i przymocowywane we właściwy i przede wszystkim bezpieczny sposób. WKK Automotive oferuje wiele przydatnych rozwiązań dzięki szerokiej gamie klipsów mocujących, będących w naszej ofercie.

Podczas Productronica 2015 zaprezentujemy cały szereg całkowicie nowych klipsów dla branży motoryzacyjnej. Oczywiście zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w celu zapoznania się z szerokim wachlarzem uchwytów krawędziowych, uchwytów `na rury karbowane, klipsów z mocowaniem grotowym i jodełkowym, które idealnie pasują do profili o różnej grubości oraz w otwory o różnej średnicy. Ponadto oferujemy również możliwość wykonania klipsów na indywidualne zamówienie, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w celu uzyskania więcej informacji.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Productronica (Hala B2, Stoisko 383), abyście mogli Państwo zapoznać się z naszą najnowszą ofertą ‘inteligentnych’ klipsów mocujących. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszej obecności na targach lub jeśli chcieliby Państwo otrzymać darmowe bilety wstępu prosimy o kontakt z Panem Michałem Jabłońskim, tel. +48 42 640 74 91, e-mail michal.jablonski@wkk.com.pl . Do zobaczenia podczas Productronica 2015!

Lokalizacja Productronica 2015:
Messe Monachium

Daty i godziny otwarcia targów:
Wtorek, 10. listopada: 09:00 – 18:00
Środa, 11. listopada: 09:00 – 18:00
Czwartek, 12. listopada: 09:00 – 18:00
Piątek, 13. listopada: 09:00 – 16:00

Opublikowane na: w kategorii: Targi z oznaczeniem: , , ,