Odwiedź WKK Polska na targach ENERGETAB 2015

ENERGETAB 2015

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2015. Firma WKK po raz kolejny pojawi się w roli wystawcy na najważniejszych targach branży energetycznej w Polsce. Targi w Bielsku-Białej są imprezą wielotematyczną, na której spotkają się specjaliści z wielu branż.
Wśród nich nie zabraknie z pewnością wystawców związanych z: automatyką, teleinformatyką, a także branżą energetyczną. Oczywiście na wystawie nie zabraknie WKK – eksperta w zakresie osprzętu elektrotechnicznego oraz uchwytów mocujących stosowanych w szeroko pojętym sektorze energetycznym.

28. targi ENERGETAB 2015 odbędą się w terminie 15 – 17 września. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w hali R, na stoisku 19 gdzie będziemy prezentować różne możliwości zastosowania rur termokurczliwych, w tym rur cienkościennych, pogrubianych oraz grubościennych, a także palczatki i kapturki termokurczliwe. Na naszym stoisku przedstawimy ofertę różnego rodzaju opasek kablowych, w tym opaski poliamidowe, polipropylenowe, wykonane z Tefzelu, odporne na działanie wysokich temperatur, opaski posiadające możliwość otwarcia oraz opaski wykonane ze stali nierdzewnej.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie kolejnej edycji ENERGETAB. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nasze produkty spotkają się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Jeśli chcą Państwo odwiedzić nas podczas zbilżających się targów, prosimy o kontakt z panią Michał Jabłoński (tel. +48 42 640 74 91; e-mail: michal.jablonski@wkk.com.pl), w celu uzyskania szczegółów dotyczących targów. Do zobaczenia na ENERGETAB 2015.

Opublikowane na: w kategorii: Targi z oznaczeniem: , , ,