AKTUALIZACJA sytuacji w WKK dotyczącej koronawirusa

Ze względu na rozwój wirusa CONVID-19 na Świecie oraz w Europie, chcielibyśmy przedstawić
Państwu stanowisko Grupy WKK w tym temacie.

WKK ma biura w Holandii (siedziba główna), Niemczech, Włoszech i Polsce. W tych krajach nasze biura postępują zgodnie z instrukcjami i wytycznymi lokalnych władz i Organizacji ochrony zdrowia.

W ramach organizacji WKK ŻADNA osoba nie jest zarażona wirusem. Nasze wszystkie oddziały są otwarte i jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznej oraz mailowej. Wyjątek stanowi oddział we Włoszech, który jest zamknięty do odwołania, a pracownicy wykonują swoje prace zdalnie. Można się z nimi kontaktować telefonicznie lub mailowo.

WKK zareagowało szybko na rozwijającą się sytuację w zakresie zakupów dokonywanych u naszych dostawców. Magazyny jakie mamy (w Holandii, Niemczech oraz Polce) są zabezpieczone na tyle aby realizacja zamówień do Państwa Firm nie została przerwana.

Dlatego w najbliższych okresach nie widzimy żadnych problemów związanych z dostawami towarów.

Cały czas monitorujemy sytuację w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i staramy się reagować adekwatnie do wprowadzanych zmian przez władze.

Jeżeli zmieni się ona na tyle, że będziemy musieli zamknąć nasze oddziały, wtedy wszystkie prace będą wykonywane przez nas zdalnie.

Będziemy nadal świadczyć usługi, których oczekujesz od nas.

Z poważaniem.

Gerald Ploeg
Group Managing Director

 

 

Opublikowane na: w kategorii: Uncategorized z oznaczeniem: